Çin Güvenilir Bir Ülke Midir?

Genelde Çin ile ticaret yapılırken uzman birinden yardım alamayan ve güvenilir bir ekip bulamayan, buna bağlı olarak ithalat işlemlerinde sorunlar yaşayanların olması, Çin ile nasıl güvenli ticaret yapılır sorusunu ortaya çıkarmıştır.

Sizin de tahmin edeceğiniz üzere her ülkede sahtekârlık yapmak isteyen, kısa yoldan para kazanıp kayıplara karışan insanlar mevcuttur. Çin’de bunlara ek olarak pahalı fiyatlar, kalitesi düşük mallar, zamanında teslim edilmeyen ürünler ve akabinde maddi zarara uğrayan vatandaşlarımızın olması gibi sorunları ortaya çıkarmıştır.

Her yıl yüzlerce Türk girişimci, Çin’den ithalat yapmaya niyetlenmekte ancak çoğu hayal kırıklığı yasayarak zaman ve para kaybetmektedir. Hâlihazırda Çin’den ithalat yapan firmaların çoğu ise malların zamanında yüklenmemesinden, kalite sorunlarından ve ödeme problemlerinden yakınmaktadır. Çin’de sizin adınıza çalışan bir ekibiniz olmadan Çin ile ticaret yapmak çok zor ve risklidir.

İthalatınızı güvenli hale getirmek için, ithal edeceğiniz ürünleri alanlarında uzman kalite ekiplerimiz sizin vereceğiniz kriterler doğrultusunda denetler. Tüm kontrol sureci, fotoğraf ve raporlarla belgelenir. Hatalı urun yüklenmez. Hata varsa, ya fabrikaya yeniden ürettirilir ya da iptal edilerek alternatif bir tedarikçi bulunur. Bu sorunlarla hiç karşılaşmamak için, üretim başlamadan önce fabrika denetlenip, urunu doğru ve kaliteli üretebileceğinden emin olunmak için gerekli ziyaretler yapılır ve bilgiler toplanır. Bu sayede urunun en az hata ile üretilip gönderilmesi sağlanır.

Çin ile ticaret yapmanın en ekonomik ve güvenli seçeneği, mevcut tüm riskleri ortadan kaldırabilecek ya da en aza indirebilecek bir ekiple çalışmaktır. Firmamızın sahip olduğu tecrübe ile istediğiniz tüm ürünlerde güvenilir üreticiler ve rekabetçi fiyatlar bulur, sizin için ithalattaki en uygun şartları hazırlarız.